create a web page

Az iskolánk által használt digitális naplóról röviden

Elektronikus napló szolgáltatásunkat a DIGITNAPLO KFT. biztosítja. Az elekktronikus napló előnye, hogy interenetes rendszeren keresztül a szülők is azonnal tájékozódhatnak gyermekük órarendjéről, érdemjegyeiről, kapott dicséreteiről, vagy éppen megrovásukról, a fontosabb tanári értesítésekről és akár a dolgozatírások időpontjairól, a dolgozatra tanulandó tananyagról, és a házidolgozatokról. Az e-naplón keresztül a szülők nyomon követhetik gyermekük hiányzásainak pontos, iskolai nyilvántartását is.

Az e-napló használatához a szülőknek az iskolán keresztül igényelni kell egy belépési jelszót, melyhez egy szülői e-mail címre és a címhez tartozó szülő nevére van szükség. A generált jelszó az első belépés után szabadon megváltoztatható. A továbbiakban tehát a szülő az e-mail címével és a jelszavával fér hozzá gyermeke iskolai adataihoz, digitális tájékoztató füzetéhez.

A DIGITNAPLÓ-ba holnapunk főoldaláról a "Digitnapló" gombra kattintva tudnak belépni.